Oryginalne pomysły na winietki ślubne

0
202

Różnorodne pomysł na winietki ślubne sprawiają, że dziś w doskonały sposób można zaaranżować każde wesele i ślub. Winietki stają się doskonałą ozdobą i ułatwiają rozmieszczenie gości przy stołach.

Najlepsze pomysły na winietki ślubne

Winietki ślubne to specjalne karteczki, na których znajduje się imię i nazwisko zaproszonej osoby, zaś same winietki położone są przy zastawie stołowej. Ich zastosowanie zdecydowanie ułatwia rozmieszczenie gości przy stołach, a co więcej pełnią one funkcję dekoracyjną. Wśród wielu pomysłów na winietki ślubne warto wybierać takie, w których łączy się winietki razem z prezentem dla gości. Do wyboru mamy różne możliwości, a jedną z nich jest na przykład, winietka połączono z woreczkiem z pysznymi kolorowymi karmelkami lub innymi słodkościami. Ważne, były winietki były dobrane w taki sposób, by też pełniły funkcje ozdobne i korespondowały z pozostałymi dekoracjami, jakie znajdują się na stołach i sali weselnej.

Ciekawe rozwiązania

Pomysły na winietki ślubne są dziś tak różnorodne, że każda osoba znajdzie swoją ulubioną formę winietek. Na winietki nada się praktycznie wszystko, na czy można umieścić czyjeś imię i nazwisko. Niezwykłe oryginalnym pomysłem na winietki ślubne jest zastosowanie winietek w formie kamyka. Idealnie, jeżeli każdy kamyk będzie w innym kształcie, jedyny w swoim rodzaju. Pomysł jest niezwykle oryginalny i będzie pasował do rustykalnych wesel lub tych w stylu boho. Napis na kamyku z łatwością można zrobić markerem. Świetnym rozwiązaniem są też winietki z pieczęcią. Jest to bardzo charakterystyczny akcent, który pozwoli na podkreślenie wyjątkowości tego dnia. Sami goście na pewno poczują się po królewsku, wiedząc, że ich imię i nazwisko jest przypieczętowane oryginalną królewską pieczęcią. Wśród wielu propozycji na pomysł na winietki ślubne pojawiają się też złote rośliny. Tu wystarczy jedynie wyposażyć się w oryginalne listki, kwiatki, szyszki, które należy pomalować złotą farbą. Najlepiej jest wybierać farbę w sprayu. Te elementy pozwalają na udekorowanie stołu w stylu glamour. Takie dodatkowe ozdoby pokochają wszyscy, którzy przygotowują wystawne, eleganckie wesele.

Niepowtarzalny klimat

Coraz bardziej popularne pomysły na winietki ślubne to takie, w których wykorzystuje się latarenki. Ich zastosowanie pozwala na zbudowanie nastroju na sali, a na sam koniec zabawy będą one też doskonałym prezentem dla gości. Można też poprosić gości o zaświecenie świeczek w środku, co też na pewno będzie pięknie się prezentować na zdjęciach. Wieczorem te zapalone latarenki stworzą niepowtarzalny klimat w trakcie zabawy i tańców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here