rodzinna24.pl

rodzinna24.pl – moda, uroda, zdrowie

Lifestyle

Nosidełko dla noworodka – czy rzeczywiście warto?

Każde pokolenie jest inne – różnią nas poglądy na wiele kwestii, w tym również wychowywanie dzieci. Współcześni rodzice są jednocześnie zaangażowani i wygodni. Cenią sobie bliskość fizyczną i emocjonalną, ale stawiają także na komfortowe funkcjonalne rozwiązania ułatwiające codzienne życie w niemowlakiem. Jednym z nich jest z pewnością nosidełko dla noworodka Izi Transfer, dzięki któremu możliwe jest przenoszenie dziecka między fotelikiem a wózkiem.

Obecne czasy narzucają nam niesamowicie szybkie tempo życia. Gdy na świecie pojawia się dziecko, nie tylko nie możemy zwolnić, ale często konieczne jest dodatkowe przyspieszenie. Szczególnie skomplikowane są pierwsze miesiące, gdy wszystko bardzo się zmienia i musimy od nowa poukładać priorytety i przeorganizować swój dotychczas plan dnia. Jeśli więc istnieje gadżet, który by to ułatwił, zdecydowanie warto po niego sięgnąć. Z tego powodu rodzice w XXI wieku wybierają m.in. nosidło dla śpiącego dziecka BeSafe. To nieocenione wsparcie, gdy niemowlę zasnęło podczas podróży do domu.

Nosidło Izi Transfer – wyjątkowe wsparcie dla rodziców

Nosidełko dla noworodka Izi Transfer daje możliwość wygodnego i naprawdę bezpiecznego przeniesienia śpiącego maluszka. To naprawdę nieocenione, gdy niemowlę zasnęło w samochodzie, a ty musisz przenieść je do domu czy przełożyć do wózka. Dziecko się nie obudzi, a jego ciało zachowa zdrową i komfortową pozycję. Warto bowiem podkreślić, że nosidło Izi Transfer to obecnie jedyne takie rozwiązanie na rynku, które pozwala zachować naturalną krzywiznę kręgosłupa. Projekt przewiduje użytkowanie pomiędzy 1. dniem a 6. miesiącem życia (maksymalna waga dziecka to 9 kg). Poniżej znajdziesz kilka istotnych informacji, które mogą pomóc w podjęciu decyzji o zakupie.

Kolejny produkt sprawdzonej marki BeSafe to przede wszystkim wygoda podczas przemieszczania się z niemowlakiem. Zaproponowane przez producenta nosidło dla dziecka pozwala zupełnie zapomnieć o niektórych problemach, które dotychczas były niemalże codziennością młodych rodziców. Nikt już nie musi się zastanawiać, czy pozwolić dziecku spać, jeśli zapadło w drzemkę w czasie drogi do domu, i tym samym nie wejść do domu, czy przekroczyć próg z wyjątkowo niezadowolonym z tego faktu maluszkiem. Ten bardzo praktyczny gadżet umożliwia swobodne przenoszenie dziecka pomiędzy samochodem a wózkiem czy łóżeczkiem.

Warto zdawać sobie sprawę, że nosidełko dla noworodka zostało zaprojektowane we współpracy z fizjoterapeutami dziecięcymi. Rodzice zyskali tym samym pewność, że nowy gadżet jest bezpieczny dla rozwijającego się ciała maluszka. Materiał dostosowuje się do niego, a dodatkowe wypełnienie w okolicach główki chroni najwrażliwsze jego części, wspierając także komfort samego przenoszonego. Niemowlę nie budzi się w czasie przenoszenia, ponieważ nie zmieniamy jego pozycji, co dzieje się zazwyczaj, gdy bierzemy je na ręce, jest ściśle otulone i czuje się bezpieczne.

nosidło do fotelika

Nosidło Izi Transfer przeszło pozytywnie specjalne testy, w czasie których sprawdzono je pod kątem bezpieczeństwa użytkowania. Producent zdecydował się na niezwykle ważne próby wytrzymałościowe, by ostatecznie wybrać najlepszy materiał. Z dobrym wynikiem odbyło również test na upuszczenie, a ostatecznie otrzymało również specjalną ocenę bezpieczeństwa od TÜV. Nowe nosidło do fotelika nie koliduje z jego uprzężą (dziecko można odpowiednio zapiąć i dociągnąć uprząż prawidłowo) i jest naprawdę wygodne w użytkowaniu. Młodzi rodzice doceniają jego niewielką wagę przy jednoczesnym zachowaniu wytrzymałości i przewiewności.

Nosidełko dla noworodka BeSafe wpisuje się w potrzeby całej rodziny. Łączy w sobie wysokiej jakości materiały – to przede wszystkim TENCEL™, który wyróżnia zdolność pochłaniania wilgoci, ale także cienka siatka oraz lekki len i bawełna. Tym samym osiąga standardy oddychalności, które cechują najlepsze materace. Wsparciem w codziennym użytkowaniu jest także elastyczny uchwyt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.