Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Najlepsze pomysły na ślubną księgę gości

5 września 2019

Jednym z obowiązkowych elementów każdego wesela, jest znajdująca się na nim ślubna księga gości, w której każda z zaproszonych osób może pozostawić swój podpis wraz z dodatkową sentencją w ramach pamiątki dla pary młodej. Wiele par młodych ma jednak spory problem z tym, w jakiej formie taką księgę zrealizować. Jakie są zatem najlepsze pomysły na ślubną księgę gości?

Księga gości w formie foto budki

Powszechnie przyjęło się, że księga gości to jedynie forma pisana. A gdyby tak uzupełnić pismo o dodatkowe zdjęcie? Idealnie w tym celu nadaje się foto budka, która pozwala w bardzo prosty i szybki sposób wykonać na miejscu zdjęcie, które zostanie następnie umieszczone zaraz obok życzeń i pozdrowień pisemnych. Będzie to wspaniałą pamiątką dla pary młodej, która pozwoli przez wiele długich lat wspominać wesele i zaproszonych gości.

Wideo księga

W przypadku co odważniejszych par młodych można pokusić się o jeszcze bardziej zaawansowaną technologię i zamówić zamiast foto budki kamerę wideo. Taka forma rejestracji i zapisywania życzeń będzie jeszcze zabawniejsza i z całą pewnością zapamiętana na wiele długich lat. Jedynym problemem może być fakt, że wielu gości będzie się obawiało takiej formy. Czasem z powodu nieśmiałości, a czasem z powodu zbytniej wylewności.

Używanie farby

Jeśli jednak chcemy, żeby nasi gości się nieco pobrudzili podczas wypełniania ślubnej księgi gości, w tak wypadku fantastyczną formą wpisywani się będzie odcisk dłoni z farby. Jest to niezwykle tanie w realizacji, a całą pewnością nie jedna osoba będzie chciała skorzystać właśnie z takiego sposobu na uwiecznienie swojej obecności na ślubie. Można jednak mieć tu pewne wątpliwości, czy wszystkie zaproszone na ślub kobiety zaryzykują ubrudzenie farbą swojej kreacji.

Podpisywanie przedmiotów

Innym bardzo ciekawym i kreatywnym sposobem na zrealizowanie księgi gości, jest użycie zamiast tradycyjnej księgi, zupełnie innych przedmiotów. W końcu kto powiedział, że trzeba się podpisywać jedynie w księdze? Doskonale w tym celu nadają się np. kartki pamiątkowe, korki po winie, czy też talerze, globusy, a nawet specjalnie na tę okazję przygotowane kamienie.

Życzenia w butelce

Innym bardzo ciekawym, a przy tym niezwykle tanim sposobem jest zwykła butelka i specjalnie przygotowane kartki papieru. Zawarte na kartkach życzenia można następnie umieścić w butelce, tworząc w ten sposób niesamowitą kolejce listów w butelce z życzeniami. Pomysł oryginalny, a przy tym z całą pewnością warty użycia ze względu na ogromną kreatywność i niespotykany sposób realizacji.

Redakcja rodzinna24.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie uroda, stylowy lifestyle, dziecięca radość oraz zdrowie spotykają się, by dostarczyć Ci inspirujących artykułów i praktycznych wskazówek do pielęgnacji siebie i swojej rodziny!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

pediatra
Usuwanie zmian skórnych
Zdrowe nawyki picia wody

Jesteś zainteresowany reklamą?

Zdrowe nawyki picia wody