rodzinna24.pl

rodzinna24.pl – moda, uroda, zdrowie

Lifestyle

Jaką stylizację na komunię wybrać?

Wiosna to czas nie tylko wielu plenerowych imprez, ale także czas komunii świętych. To wyjątkowy dzień dla każdego dziecka, bowiem pierwszy raz w życiu będzie mógł zasięgnąć zaszczytu jakim jest przyjęcie komunii od kapłana- wysłannika Boga. Ta szczególna okazja nakazuje przyjąć dress code, czyli nic innego jak zasady dotyczące ubioru w poszczególnej sytuacji. O ile dzieci nie mają z tym problemu, ponieważ zakładają białe alby, to my- dorośli, bardzo często stoimy przed problemem. Zatem co założyć, żeby wyglądać z klasą i pasować do nakazu Kościoła, który broni się przed zbytnim odkrywaniem ciała? Jaka stylizacja na komunie, jeśli na zewnątrz panuje upał? To całkiem proste!

Biel nie tylko dla dzieci

Kościół to nie wybieg mody, więc kolory nie mają aż tak wielkiego znaczenia, ale podpowiemy Ci, jakie tonacje będą wyglądały najlepiej. Biel to zdecydowanie jeden z bardziej eleganckich kolorów, choć wydawać by się mogło, że będzie to czerń. Dlaczego czerń odpada? Zapamiętajmy – czerń rezerwujemy tylko na pogrzeb i inne imprezy wieczorowe. Biel to niezwykle szlachetny kolor. Jaka stylizacja na komunie w bieli będzie wyglądała najlepiej? Mowa tutaj oczywiście o kobietach, bo mężczyźni mogą ubrać garnitur, który sam się obroni. Co z nami, płcią piękną?

Biała koszula to must have każdej damskiej szafy, więc jeśli posiadasz ją także i Ty- połowa stylizacji gotowa. Co założyć na dół, że nie odsłaniać zbyt wiele i wyglądać atrakcyjnie? Ciągle zmieniająca się moda ostatnio postawiła na supermodne kuloty- lekkie, materiałowe spodnie z szerokimi nogawkami, często w pasie przeplatane kokardą bądź innym stylowym paskiem. Biała, elegancka koszula i białe bądź kremowe kuloty to idealna stylizacja na komunie. Nie tylko stylowa, ale i zasłaniająca najważniejsze części ciała – tak, że nikt nie poczuje się urażony.
Co w przypadku, kiedy nie lubimy szerokich spodni? Można je wtedy śmiało zamienić na białe jeansy bądź spódnicę midi, dalej trzymając się białej lub biało podobnej tonacji. Do tego szpiki bądź sandałki i supermodna stylizacja na komunie gotowa!

uBIEL(rz) się z klasą

Jeśli przed Tobą komunia Twojego dziecka lub malucha z rodziny, już dzisiaj wybierz się na shopping i poszukaj odpowiednich rzeczy w kolorze białym. Pamiętaj, by zerknąć do działu basic, gdzie znajdziesz podstawy garderoby. To właśnie tam można upolować największe perełki. Atrakcyjność tkwi w prostocie. Każda stylizacja, zwłaszcza ta komunijna będzie udana, jeśli postawisz na biel! Przekonaj się o tym sama!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *