rodzinna24.pl

rodzinna24.pl – moda, uroda, zdrowie

kokon niemowlęcy
Parenting

Kokon niemowlęcy jako idealny prezent na baby shower!

Baby shower to impreza zyskująca w Polsce coraz większą popularność. Entuzjastyczne świętowanie zbliżających się narodzin nowego członka rodziny, połączone jest z zapewnieniem wsparcia dla rodziców i podarowaniem atrakcyjnych podarków zarówno dla dziecka, jak i przyszłej mamy. Jest to idealny czas, aby częściowo wyręczyć młodych rodziców w skompletowaniu wyprawki dla niemowlaka. Tego rodzaju przyjęcie to również okazja na miłe spędzenie czasu w gronie najbliższych, relaks i oddanie się rozrywce. Świętowanie stanowi swoisty sposób na udzielenie młodej mamie wsparcia, troski oraz miłości. 

Najbardziej docenianym upominkiem są przedmioty, które zostaną wykorzystane w opiece nad dzieckiem i dzięki którym uzupełniona zostanie wyprawka dla niemowlaka. Produkty takie jak ubranka, przewijak i kokon niemowlęcy, to akcesoria niezbędne już od pierwszych chwil życia dziecka. Ich kupno zawsze jest zatem równoznaczne z dobrym wyborem. Teraz pozostaje już tylko kwestia finalizacji zakupu. 

Gdzie szukać przyjaznych dla delikatnej skóry dziecka artykułów? Jak zyskać pewność o wysokiej jakości produktu w konkurencyjnej, przyjaznej dla portfela cenie? Poznaj rozwiązania prezentowane w ofercie Jukki.

Jukki – jakość polskiego producenta!

Jukki to polski producent produktów tekstylnych (i nie tylko) dedykowanych dzieciom. Artykuły niemowlęce tworzone są z pasją i miłością do dzieci w polskich szwalniach. Wykonywane są one z najwyższej jakości i z wyselekcjonowanych komponentów. Wszystkie produkty tekstylne objęte są certyfikatem: STANDARD 100 by OEKO-TEX ®, który jest wiodącym na świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Przyznawany jest on wyłącznie wysoko jakościowym produktom, wolnym od szkodliwych dla zdrowia i życia substancji, na każdym etapie produkcji. 

Decydując się na zakup akcesoriów Jukki, zyskujesz bezpieczny, atestowany, antyalergiczny i atrakcyjny wizualnie pomysł na pierwszy prezent dla młodych rodziców. Skorzystaj z pewnego źródła i sięgnij po sprawdzone produkty Jukki. Zainspiruj się i wybierz niepowtarzalny upominek na Baby Shower!

Kokon niemowlęcy – funkcjonalny i piękny

Kokony to produkt, który znajdzie zastosowanie już w pierwszych chwilach życia maluszka, zapewniając ochronę i wygodę dziecka. Wzmagają one poczucie bezpieczeństwa poprzez utulenie Maleństwa. Dzięki możliwości regulacji rozmiaru, kokon Jukki rośnie wraz właścicielem. Wygodny i funkcjonalny może być również użytkowany podczas pierwszych ćwiczeń, pełnić rolę przewijaka, czy też stać się idealną przestrzenią do zabawy. 

Produkty Jukki są wykonane ze 100% bawełny, która wykazuje właściwości higroskopijne oraz zapewnia ciągłą cyrkulację powietrza. Te cechy minimalizują ryzyko przegrzania się malca, bądź spowodowania dyskomfortu, związanego z nadmierną potliwością. Ponadto, antyalergiczna i wysoce wytrzymała na czyszczenie mechaniczne, jest ceniona zarówno wśród alergików, jak i osób ceniących sobie czas oraz wygodę podczas prowadzenia czynności higienicznych. Kokon niemowlęcy da radość zarówno maleństwu i młodym rodzicom. Wejdź na Jukki.pl i zapoznaj się z atrakcyjnymi produktami w najlepszych cenach.