rodzinna24.pl

rodzinna24.pl – moda, uroda, zdrowie

Lifestyle

Jakie gry imprezowe wybrać?

Kiedy zbliża się dzień cudownej imprezy, jako organizatorzy staramy się zagwarantować wszystkim uczestnikom rozrywkę. Oprócz oczywistych kwestii związanych z jedzeniem czy też napojami, często nie obędzie się bez gier imprezowych. Jakie tytuły warto wziąć pod uwagę? Które gry rozbawią wszystkich gości do granic możliwości? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w poniższym artykule, do którego przeczytania serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych czytelników.

Party Time

Ostatnimi czasy ogromną popularnością cieszą się gry imprezowe, związane z kalamburami czy też odgadywaniem słów. Dlatego też z pewnością warto wziąć pod uwagę „Party Time”. Jest to świetne rozwiązanie zarówno w przypadku małego wydarzenia, jak i tego większego, ze względu na to, że właściwie nie występuje tutaj ograniczenie, jeśli chodzi o liczbę graczy. „Party Time” oferuje kilka różnych rozgrywek, dlatego też z pewnością jest to rozwiązanie na długie wieczory. Szukasz skutecznego sposobu na to, aby rozkręcić imprezę i zaangażować do zabawy nawet najbardziej nieśmiałe osobowości? Opisywana gra imprezowa w tym przypadku sprawdzi się doskonale. Kiedy uda nam się odgadnąć hasło, możemy poruszyć nasz pionek o jedno pole do przodu, tym samym zbliżając się do mety.

5 sekund

Gry imprezowe powinny być zabawne, a także dynamiczne. Oba te warunki spełnia tytuł „5 sekund”. Jest to ciesząca się popularnością gra, która została wyprodukowana przez firmę „Trefl”. To właśnie dzięki tej grze sprawdzimy zarówno swój refleks, jak i umiejętności związane z błyskawicznym myśleniem. Rozgrywka polega na tym, że mamy dokładnie 5 sekund na to, aby wymienić 3 rzeczy, o które zostaniemy zapytani. Przykładowo zostanie rzucone hasło kolory, a my musimy je wymienić (np. zielony, niebieski, czerwony). Kiedy odpowiedź zostanie zaakceptowana przez pozostałych uczestników, możemy poruszyć się pionkiem o dodatkowe pole. Gra trwa tak długo, aż któraś z osób nie dotrze na metę. Pomimo tego, że ta gra imprezowa jest stosunkowo prosta, to z pewnością dostarcza wiele radości.

Jenga

Jest to jedna z popularniejszych gier imprezowych. Na początku rozgrywki naszym zadaniem jest ułożenie wieży ze wszystkich klocków. Następnie każdy z uczestników musi wyjmować po jednym elemencie w taki sposób, aby cała konstrukcja nie upadła. Przegrywa osoba która spowoduje, że cała wieża rozpadnie się w drobny mak. W tym przypadku nie ma ograniczeń co do ilości graczy. Z pewnością jest to gra imprezowa, która rozbawi towarzystwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *