rodzinna24.pl

rodzinna24.pl – moda, uroda, zdrowie

Moda

Mężczyzna w wydaniu oficjalnym

Niezmiennie to właśnie garnitur w pewien sposób świadczy o klasie, stylu i jest niezbędnym strojem w wielu miejscach pracy, a także na różnego typu oficjalnych czy wizytowych spotkaniach. Dlatego właśnie większość panów ma różne garnitury w garderobie, a różnią się one kolorystyką, fasonami, wykończeniem oraz oczywiście całą paletą dodatków, jakie do nich się dobiera. W tym momencie wszystko jest istotne – i koszula, i krawat, i oczywiście takie stylowe dodatki jak paski, zegarki Casio czy też teczki. To właśnie dobrze skomponowany zestaw świadczy o statusie społecznym i klasie. A to przyciąga nie tylko spojrzenia.

W świecie dodatków

Wiele osób uważa, że dobrze dobrane dodatki są w stanie zmienić strój. Mogą sprawić, że będzie prezentować się elegancko lub też nabierze nieco nonszalanckiego charakteru. Więc gdy sięga się po zegarki Casio, np. https://www.demus-zegarki.pl/pol_m_Zegarki-Casio-551.html czy też konkretne oprawki okularów warto pamiętać o tym, że to właśnie one świadczą o naszym stylu. W efekcie nie chodzi o samą markę, lecz o to, by całość strony była spójna i dawała poczucie ładu, nawet wtedy gdy jest dobrze zaplanowanym chaosem. To, po jakie dodatki sięga się do garnituru, w jakiś sposób daje przewagę w negocjacjach, pomaga budować reputację i niewątpliwie jest najlepszym pomysłem, gdy chce się zrobić pierwsze wrażenie.

Jaki zegarek do garnituru?

W stylu oficjalnym panuje zasada, że im mniej – tym lepiej i skutecznie przekłada się ona również na to, jakie zegarki Casio, paski, oprawki do okularów, teczki się wybiera. Tu królują oczywiście wizytowe modele, które będą przykuwać uwagę, ale nie będą narzucać swojego wzornictwa. W dalszym ciągu przecież pozostają tylko dodatkami. Przy wyborze zegarka do wizytowego stroju warto zwrócić uwagę na to, by miał ascetyczną tarczę, pozbawioną wszelkich ozdobników. W tym wypadku must have jest nawet pasek ze skóry najlepszego gatunku. Najczęściej panowie sięgają po brązowe lub czarne paski z niewidocznymi przeszyciami, ponieważ pasują one do większości standardowych garniturów. Sama tarcza powinna kontrastować z kopertą i najczęściej widać zestawienie złota z czernią. Co istotne, spinki do koszuli oraz klamrę paska do spodni koniecznie trzeba dobrać do koloru koperty, a także jej wykończenia. Całość powinna tworzyć spójną kompozycję. Poza tym, gdy przeglądamy zegarki Casio, warto zwrócić uwagę na to, by koperta była na tyle mała, by swobodnie mieściła się pod mankietem koszuli. Wówczas całość świetnie będzie się układać wtedy, gdy stoimy, prowadzimy prezentację czy negocjacje. Dla wielu panów to codzienny outfit i warto zadbać o jego jak najlepszy styl.