rodzinna24.pl

rodzinna24.pl – moda, uroda, zdrowie

Lifestyle Parenting

Uniwersalne wózki dziecięce – czego możemy się po nich spodziewać?

Jeden wózek łączący w sobie zalety klasycznego wózka głębokiego, spacerowego i przenośnej gondoli, która pozwala na bezpieczny transport dziecka już od pierwszych dni jego życia to produkt cieszący się dużą popularnością wśród wielu współczesnych rodziców. Doskonałym przykładem takiej wielofunkcyjnej konstrukcji może być wózek Joie. Czego możemy oczekiwać od tego typu wózka dziecięcego?

Uniwersalność zastosowań

Cechą charakterystyczną nowoczesnych konstrukcji wózków Joie jest ich wielofunkcyjność. Sięgając po wózek głęboko-spacerowy, zyskujemy dostęp do konstrukcji, którą w prosty sposób można modyfikować względem zmieniających się potrzeb dziecka. Gdy w początkowej fazie rozwoju dziecka potrzebujemy dostępu do wózka typu głębokiego, w stelażu instalowana jest specjalna konsola, która osłania dziecko i zapewnia mu wygodną przestrzeń do leżakowania lub snu. Gdy dziecko rośnie, uniwersalny wózek Joie w prosty sposób możemy przekształcić w wygodną spacerówkę. Wystarczy zdemontować gondolę i zmienić nachylenie stelaża. Co warte podkreślenia, wózki tego typu wyposażone są również w demontowaną gondolę, dzięki czemu, gdy nie chcemy zabierać ze sobą całego wózka, zapewnimy sobie większy komfort transportu dziecka.

Nowoczesna, przemyślana konstrukcja

Dużym atutem wielofunkcyjnych wózków Joie jest również ich niezwykle przemyślana konstrukcja. Pomijając kwestię wielofunkcyjności, wózki tej marki standardowo wyposażone są w rozwiązania wpływające na poprawę komfortu ich codziennego użytkowania. Wiele z nich wyposażonych zostało w specjalny system składania jedną ręką, w obrotowe kółka, które gwarantują swobodną jazdę po różnych typach nawierzchni, w regulowaną wysokość teleskopowej rączki do prowadzenia wózka czy wielostopniowy mechanizm regulacji położenia siedziska, dzięki któremu zadbamy o większy komfort podróży dziecka, zwłaszcza gdy zacznie przysypiać. Głęboko-spacerowy wózek Joie posiada również amortyzację kółek, regulowany podnóżek, łatwą do rozłożenia budkę oraz pięciopunktowy system pasów bezpieczeństwa, dzięki którym ryzyko przypadkowego wypadnięcia dziecka z wózka jest minimalne.

Wybierając markowy, uniwersalny wózek dziecięcy, na przykład oryginalny produkt Joie, możemy spodziewać się po nim nie tylko wielofunkcyjności, ale także wysokiego poziomu komfortu codziennej obsługi, wygody i bezpieczeństwa transportu dziecka czy atrakcyjnego sposobu wykończenia. Czy warto zdecydować się na zakup takiego wózka? Z pewnością tak, zwłaszcza gdy chcemy kupić jeden produkt zamiast trzech oddzielnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.