rodzinna24.pl

rodzinna24.pl – moda, uroda, zdrowie

Lifestyle

Wymarzona sesja narzeczeńska- przygotowanie

Sesja narzeczeńska może być świetną okazją aby pokazać swoje skrywane oblicze, dać upust fantazji. W jej trakcie można pokusić się o wykorzystanie zabawnych rekwizytów, można zaaranżować ją z naszym ukochanym czworonogiem czy w ważnym dla nas miejscu, ważne abyśmy czuli się dobrze.

Miejsce i aranżacja

Optymalnie gdy wybierzecie miejsce gdzie czujecie się swobodnie i dobrze, może to być ulubiony park czy kawiarnia, może to być wasze mieszkanie. Optymalną porą na wykonanie zdjęć jest czas to po wschodzie lub przed zachodem słońca- światło jest wtedy najlepsze. Jeśli w trakcie sesji użyte mają zostać rekwizyty warto wybrać przedmioty które nie zdominują zdjęć, świetnie sprawdzą się balony, kolorowe chusty czy kwiaty- urozmaicą one plan ale nie przytłoczą modeli.

Czy nam potrzebna jest sesja narzeczeńska?

Wiele par zastanawia się czy taka sesja ma w ogóle sens, czy jest im to potrzebne. Ponieważ taka sesja odbywa się zwykle kilka miesięcy przed ślubem- pozwala oswoić się z fotografem, dzięki temu na ślubie i weselu będziemy czuć się bardziej swobodnie.
Świetnym pomysłem jest wykorzystanie zdjęć z sesji narzeczeńskiej jako element dekoracji weselnych- można pokazać je w trakcie pokazu slajdów na przyjęciu ale zdjęcia powstałe w jej trakcie mogą być prezentem na podziękowanie dla rodziców.

Ile trwa sesja?

Sesja narzeczeńska najczęściej trwa około 2 godzin, rzeczywiście najlepiej wykonać ją tuż po wschodzie lub tuż przed zachodem słońca czyli w trakcie tak zwanej „złotej godziny” gdy słonce świeci w bardzo piękny, specyficzny sposób, jego promienie mają magiczny złoty blask. .

Stylizacja na sesję narzeczeńską

Oficjalnie czy raczej na luzie? Strój na taką sesję to dylemat wielu par- w końcu chcemy wyglądać najlepiej jak się da, ale z drugiej strony chcemy czuć się i wyglądać swobodnie. I to powinna być kluczowa kwestia przy wyborze. Ubrania powinny odzwierciedlać nasze charaktery ale też eksponować atuty.

Na zdjęciach świetnie wyglądają stylizacje, które się uzupełniają, stroje powinny pasować do siebie,ale też do klimatu sesji. Nie ubierajmy się jednak jednakowo- kolory powinny do siebie pasować, a nie być identyczne.
W scenerii naturalnej jak las czy łąka dobrze prezentują się delikatne, pastelowe barwy, np. beże albo błękity, natomiast w miejskiej dżungli lepiej sprawdzą się odważniejsze kolory, czerwienie, czernie, czy kolory jak musztardowy czy granatowy, które dobrze zgrają się z nowoczesnym charakterem zdjęć. Najważniejsze jest jednak nasze nastawienie i dobre samopoczucie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.