Apteka internetowa Rodzinna posiada swoją siedzibę w mieście Krosno, również aptekę stacjonarną. Zachęcamy do odwiedzenia nas lub kontakt z naszymi farmaceutami.
 

APTEKI RODZINNE W KROŚNIE

 

Apteka Rodzinna 3 Spółka Jawna E. Adamczak, P. Mickiewicz

ul. Piłsudskiego 49
38-400 Krosno
Godziny otwarcia:
pn.-piąt. 8:00-20:00
tel. +13 432 59 26
e-mail: rodzinna3krosno@op.pl
 
Apteka Rodzinna KROSNO
ul. Kolejowa 2A
38-400 Krosno
Godziny otwarcia:
pn.-piąt. 7:30-19:00
sob. 8:00-14:00
tel. 13 420 22 90
e-mail: rodzinna.krosno@op.pl
 

APTEKI RODZINNE W JAŚLE

 
Apteka Rodzinna JASŁO
ul. 3-go Maja 13
38-200 Jasło
Godziny otwarcia:
pn.-piąt. 7:30-19:30
sob. 8:00-14:00
tel. 13 446 23 37
e-mail: apteka.3maja13@op.pl
 
Apteka Rodzinna 2 JASŁO
ul. Mickiewicza 3
38-200 Jasło
Godziny otwarcia:
pn.-piąt. 7:30-19:30
sob. 8:00-14:00
tel. 13 446 24 96
e-mail: apteka.mickiewicza3@op.pl
 
Apteka Rodzinna Chopina JASŁO
ul. Chopina 36
38-200 Jasło
Godziny otwarcia:
pn.-piąt. 7:15-19:30
sob. 8:00-14:00
tel. 13 446 28 46
e-mail: apteka.chopina@op.pl
 
Apteka Arnika JASŁO
ul. Grota-Roweckiego 66
38-200 Jasło
Godziny otwarcia:
pn.-piąt. 8:00-20:00
sob. 8:00-14:00
tel. 13 448 11 70
e-mail: arnika.apteka@wp.pl
 

APTEKI RODZINNE W BRZOZOWIE

 
Apteka Rodzinna BRZOZÓW
ul. Mickiewicza 226
36-200 Brzozów
Godziny otwarcia:
pn.-piąt. 7:30-19:30
sob. 8:00-15:00
tel. 13 434 04 14
e-mail: rodzinna.brzozow@op.pl
 

APTEKI RODZINNE W TARNOWIE

 
Apteka Rodzinna TARNÓW
ul. Słoneczna 56/EF
33-100 Tarnów
Godziny otwarcia:
pn.-piąt. 8:00-20:00
sob. 8:00-15:00
tel. 14 692 64 44
e-mail: rodzinna.tarnow@op.pl
 

APTEKA RODZINNA W KIELCACH

 
Apteka Rodzinna KIELCE
Szydłówek Górny 10
25-411 Kielce
Godziny otwarcia:
pn.-piąt. 8:00-20:00
sob. 8:00-15:00
tel. 14 692 64 44
e-mail: rodzinna.tarnow@op.pl
 

APTEKA RODZINNA W BUSKO-ZDRÓJ

 
Apteka Rodzinna Busko-Zdrój
Bohaterów Warszawy 106
28-100 Busko-Zdrój
Godziny otwarcia:
pn.-piąt. 7:30-20:30
sob. 8:00-15:00
tel. 41 378 33 18
e-mail: rodzinna.busko@op.pl