Odważ się na przygodę w dżungli z grą Jumanji!

0
95

Rodzice pewnie pamiętają jak z zapartym tchem oglądali w telewizji przygody Alana Parrisha (w tej roli Robin Williams) oraz jego dziecięcych towarzyszy, gdy próbowali naprawić opłakane skutki gry Jumanji. Parę lat temu mieliśmy okazję przeżyć to jeszcze raz, jednak w nieco inny sposób – od drugiej strony w ramach sequela z Dwayne’em, The Rock” Johnsonem. Teraz to wy możecie spróbować swoich sił w świecie Jumanji razem z dedykowaną grą. Wprowadzi ona was w świat niesamowitej przygody dla całej rodziny. Pytanie, czy się odważycie?

Gra Jumanji – na czym polega?

Projektanci Spin Master zainspirowani najsłynniejszą przygodą w niecodziennej dżungli, postanowili stworzyć inspirowaną filmem grę Jumanji. Idealna zabawa dla rodziców oraz starszego dziecka. Świetna na prezent. Proste zasady w połączeniu z klimatyczną grafiką i pięknym wykonaniem sprawią, że gra Jumanji umili nie jeden wieczór, dzień a może nawet wyjazd. Jedyne co musisz mieć, aby dotrwać do końca podróży, to szczęście. Przyda się również zdolność przewidywania tego, co się stanie i co zrobią twoi przeciwnicy. Liczy się rywalizacja, dlatego sympatie musicie zostawić na czas gry. Przeżyje najsilniejszy i najsprytniejszy.

Gra Jumanji została wydana w niesamowity sposób, poza planszą i kartami do gry, znajdziemy w niej również specjalne dekodery do odszyfrowania wiadomości, 30 kart bezpieczeństwa, 4 pionki, figurkę nosorożca, klepsydrę, specjalny arkusz do oznaczania oraz oczywiście instrukcję.

Jak grać?

Zasady są bardzo proste, ale jak to tego typu sytuacjach bywa, łatwiej powiedzieć trudniej zrobić. Gra Jumanji bogata jest w różnego rodzaju niebezpieczeństwa, którym będziemy musieli stawić czoło. Aby przeżyć, będziesz również musiał rozszyfrować tajne wiadomości, które być może ci pomogą, lub wplączą w jeszcze większe kłopoty. Nie myśl jednak, że masz na to sporo czasu. Ten niebezpiecznie ucieka, a ty musisz uratować siebie przed końcem świata. Po drodze do wybawienia możesz spodziewać się pościgu lwa, polowania na krokodyle oraz inne przerażające wydarzenia. Jungla jest pełna niespodzianek i większość z nich, nie jest zbyt miła. Uważaj też na pola świata, jeżeli wszystkie się wypełnią, to koniec, umieracie. Tak, wszyscy. No, chyba że ktoś z was przed czasem dotrze do końca i uratuje świat, oraz zostanie jedynym zwycięzcą. Nie zapomnijcie tylko na mecie, krzyknąć Jumanji!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here