rodzinna24.pl

rodzinna24.pl – moda, uroda, zdrowie

kosmetyki do makijażu
Uroda

Naturalny dzienny makijaż – jak go wykonać?

Chciałabyś zacząć się malować, ale nie wiesz, od czego zacząć? Przede wszystkim nie próbuj od samego początku przesadzać z ilością używanych kosmetyków. Nie potrzebujesz wcale stu tysięcy różnych produktów, aby na co dzień podkreślać swoje naturalne piękno. Wśród tych niezbędnych akcesoriów znajduje się wyłącznie kilka artykułów: podkład, puder, korektor, pomada lub cień do brwi oraz tusz do rzęs i błyszczyk.

Jak na co dzień wyglądać dobrze?

Jeżeli na twojej twarzy występują pewne niedoskonałości, to właśnie na początku powinnaś się nimi zająć, sięgając po takie kosmetyki do makijażu, które będą w stanie je zakryć. Z tym zadaniem świetnie poradzi sobie jasny korektor. Możesz zaaplikować go bezpośrednio na wypryski i zaczerwienienia, a także rozsmarować niewielką jego ilość pod oczami, maskując w ten sposób szare i mało atrakcje cienie – pozostałość po nieprzespanej nocy. Podkład nałóż natomiast przy pomocy pędzelka lub małej gąbeczki. Nie próbuj rozsmarowywać go na twarzy, a staraj się go raczej wklepywać. Dzięki temu jeszcze lepiej połączy się on z twoją skórą.

Naturalny dzienny makijaż - jak go wykonać?

Dopełnieniem tego wszystkiego będą kosmetyki do makijażu przeznaczone do podkreślania oczu. Rzęsy możesz podkręcić zalotką, zwłaszcza jeśli naturalnie są one dość proste, a następnie dwukrotnie pomalować je pogrubiającym tuszem. Brwi wyczesz specjalną szczoteczką. Następnie spróbuj zarysować je nieco mocniej przy pomocy cienia bądź pomady. Jeżeli użyjesz zbyt dużej ilości produktu, zawsze możesz go raz jeszcze wyczesać grzebyczkiem lub szczoteczką po starym tuszu.

urodaonline.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.