rodzinna24.pl

rodzinna24.pl – moda, uroda, zdrowie

Lifestyle Parenting

Dzieci na weselu to nie problem!

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Młoda para pragnie, aby wszystko tego wyjątkowego dnia potoczyło się idealnie, bez wpadek i niepotrzebnych stresów. Jest miliony szczegółów nad którymi możemy bez problemu zapanować, ale są też takie, których zachowanie ciężko przewidzieć. Dzieci na weselu to właśnie te osoby, które mogłyby zaburzyć idealny porządek tego dnia. Czy można jakoś rozwiązać tą sytuację?

Adresowanie zaproszeń tylko do dorosłych – wypada czy też nie?

Dzień ślubu i wesela zdecydowanie należy do pary młodej, więc teoretycznie wszystko powinno odbywać się tak, jak młodzi sobie tego zażyczą. Z drugiej jednak strony wesele wyprawia się właśnie dla gości: wybiera się muzykę, do której mógłby bawić się każdy, posiłki są na tyle różnorodne, aby nikt nie wyszedł głodny, nawet wybór alkoholi jest często dostosowany do preferencji gości. Co natomiast począć z dziećmi? Dzieci podczas ślubu w kościele, a później na sali weselnej po prostu się nudzą. Niesie to za sobą ryzyko bieganiny podczas pierwszego tańca, czy zdenerwowanych rodziców, którzy zamiast świetnie się bawić, zmuszeni są do kontrolowania swoich pociech. W grę wchodzi zorganizowanie wesela tylko dla dorosłych, jednak wielu z gości może się zwyczajnie obrazić z powodu takiej propozycji. Na szczęście istnieje jeden sposób na poskromienie dzieci na weselu – zatrudnienie ANIMATORA.

Animator dla dzieci na weselu

Jeśli nie chcemy, by któryś z gości poczuł się urażony, warto w zaproszeniach ująć zarówno dorosłych jak i dzieci. Jeśli skorzystamy z usługi animatora dla dzieci, z pewnością wszystko potoczy się jak należy. Gdy spodziewamy się dużej ilości dzieci warto przemyśleć wynajęcie usług nawet dwóch czy trzech animatorów, którzy zabierają dzieci pod swoją opiekę już po obiedzie. W ten sposób Para Młoda ma gwarancję, że podczas pierwszego tańca nie będzie już biegających i przeszkadzających dzieci, a reszta dorosłych będzie mogła spokojnie zaszaleć od pierwszych nut muzyki rozbrzmiewającej na sali weselnej.

Atrakcje weselne dla dzieci

Na rynku ślubnym możemy przejrzeć doprawdy dziesiątki firm, które oferują wspaniałe animacje dla dzieci podczas wesela. Wielkie bańki mydlane, zabawy sportowe, tworzenie wyjątkowych pamiątek i niekończąca się lista gier i zabaw – to wszystko oferują firmy, które związane są z animacją dziecięcą. Dzieci uwielbiają kolorowych animatorów, którzy dosłownie stają na głowie, aby zagwarantować dzieciom spędzenie fantastycznych chwil na weselu. Często ofertę animacji dla dzieci można połączyć z opieką nocną nad dziećmi śpiącymi. Takie rozwiązanie z pewnością zadowoli zarówno dzieci, jak i ich rodziców, którzy mają szansę szaleć przez całą noc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.