rodzinna24.pl

rodzinna24.pl – moda, uroda, zdrowie

Ślub

Czy ślub w sylwestra to dobry pomysł?

Ślub w Sylwestra?

Każda para, która ma w planach zawarcie małżeństwa, szuka takiego
terminu, by ich dzień mógł nabrać szczególnej ważności i został
zapamiętany do końca życia, także przez gości. Nic więc dziwnego, że młode narzeczeństwa zastanawiają się nad wyborem dnia, który być może jest świętem kościelnym lub państwowym. Czy to dobry wybór? Czy ślub np. w Sylwestra ma szanse na powodzenie? 31 grudnia nie jest świętem, jednak przez wiele osób jest tak postrzegany. Spora liczba osób uważa ten dzień jako jeden z ważniejszych w roku. Pytanie zatem, czy potencjalni goście chcieliby go spędzić na czyimś weselu? Odpowiedź na to pytanie niestety nie jest prosta i może przynieść wiele zmartwień osobom, dla których być może 31 grudnia jest jedyną wolną datą, a bardzo zależy im na zawarciu małżeństwa w danym roku.

31 grudnia – za i przeciw

Ślub w Sylwestra może być powodem do spekulacji wśród rodziny czy znajomych, z tego względu, że większość planuje na ten dzień huczną zabawę na cześć pożegnania starego i powitania Nowego Roku.
Planując zaślubiny na ten dzień warto zadać najpierw pytanie przed
samym sobą- czy chciałbym Sylwestra spędzić na weselu kolegi?
Bardzo często odpowiedź brzmi przecząco. Nic w tym dziwnego,
ponieważ większość wolałaby zapominać o minionym roku w
samotności bądź w niewielkiej grupce znajomych, a nie podczas
wesela na kilkadziesiąt osób, gdzie często połowa z nich to obce
osoby.

Najbliżsi a Sylwester

Jeżeli ślub w Sylwestra to nasze marzenie to nie ma się nad czym
zastanawiać. To będzie z pewnością piękne przeżycie- kończyć i
zaczynać jako małżeństwo Nowy Rok. Warto wiedzieć, że osoby, które nas kochają i którym zależy na celebrowaniu tego dnia razem z nami- zrobią wszystko by z nami być. Nieważne, że będzie to święto, czy tez nie, czy będą musieli podróżować pół Polski na tą imprezę. czy jechać na nią po nocnej zmianie. Prawda jest taka, że jeśli komuś zależy to napewno się pojawi. Ślub w Sylwestra zmusza nas jako narzeczeństwo do zdania sobie sprawy z tego, że nie każda osoba z grona znajomych czy dalszej rodziny będzie chciała spędzić ten dzień z nami. Nie ma w tym nic złego, problem leży w tym czy będziemy potrafili to
zaakceptować.

Ślub w Sylwestra może być pięknym wydarzeniem dla całej rodziny. Pod osłoną nocy, pięknej pogody bardzo często powiązanej ze śniegiem- marzenie! Przemyśl dokładnie kwestię organizacyjną tego dnia i omów ją z najbliższymi, tak by zyskać pewność, że najważniejsze osoby zasiądą razem z Tobą przy weselnym stole.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *